Navigáció
Eladó Téglalakás, Budapest, VI. kerület, Bazilika
Alapterület 75 m2
Szobák száma 3
210 millió Ft
Adatlap száma 10825538
Ossza meg ismerőseivel!
FacebookTwitter
További fotók az ingatlanról

Paraméterek

  • Azonnal költözhető
  • Jó közlekedéssel
  • Építési mód: Tégla
  • Állapot: Felújított
  • Emelet: 3. Emelet
  • Külső állapot: Felújított
  • Fűtés: Hőszivattyú
  • Kilátás: Utcára
  • Bútorozottság: Bútorozott
  • Komfort fokozat: Dupla komfort
  • Internet kapcsolat: Szélessávú (>10Mbps)
  • Akadálymentesítés: Akadálymentesített
  • Villany: Bevezetve (230 Volt)
  • Víz: Van, saját vízórával
  • Gáz: Vezetékes gáz
  • Csatorna: Közműhálózatba bekötve

Ingatlan leírása

Eladó prémium módon felújított elegáns 3 szobás lakás az Ó utcában

CITYCARTEL
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja

 

 A VI. kerületben, az Ó utcában eladó egy teljes körűen felújított, prémium minőségű, 3. emeleti, 79 m²-es, nappali + 2 hálószobás, 2 fürdőszobás elegáns lakás.

 

A lakás egyik különlegessége a tágas konyha, ahol konyhasziget kapott helyet, benne beépített borhűtővel, ami igazi kényelmi pluszt nyújt a mindennapokban. Emellett található egy külön kis háztartási helyiség, ahol a mosógép és a szárítógép került elhelyezésre – praktikus, zajtól elszeparált megoldás.

A fő hálószoba saját, kádas fürdőszobával és WC-vel rendelkezik, ezen felül pedig egy második, zuhanyzós fürdőszoba is a lakás része, szintén WC-vel.

A lakást teljes körűen, a legapróbb részletekre is kiterjedően újították fel.
Megújult a teljes műszaki tartalom, a fűtést és hűtést modern, energiatakarékos Daikin hőszivattyús rendszer biztosítja. A felhasznált anyagok és berendezések prémium minőségűek: igényes burkolatok, szaniterek, modern világítás, beépített szekrények és gondosan összeválogatott bútorok teszik harmonikussá az enteriőrt.

A 370 cm-es belmagasság a modern és klasszikus stílusjegyekkel együtt elegáns, nagyvonalú térérzetet teremt.
Az összes nyílászáró cserélve lett, az ablakokra elektromos árnyékolók kerültek.

A lakás egy impozáns, 19. századi, ötemeletes, liftes belvárosi társasház harmadik emeletén található.
A közös költség mindössze 21.000 Ft, a lakás külön mérőórákkal rendelkezik.

A vételár tartalmazza a teljes bútorzatot, így az új tulajdonos valóban csak a személyes tárgyait kell, hogy magával hozza – a lakás azonnal költözhető. 

KUTVÖLGYI ANDREA

ÉRTÉKESITÉSI MUNKATÁRS-REALTY SPECIALIST

+3630-815-2526

[email protected]

 

CITY CARTEL BUDA KFT.

CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.

1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.

BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

WWW.CITYCARTEL.HU

Térkép

network solutions vs ipage

Hasonló ingatlanok

73 m2
214 millió Ft
Eladó Téglalakás
Budapest, VI. kerület, Belső-Terézváros
82 m2
189 millió Ft
Eladó Téglalakás
Budapest, VI. kerület, Belső-Terézváros